7/19/2015

Celebrity style - Cara

Vahel on nii, et mõne kuulsuse "look" on lihtsalt nii lahe, et isegi 7-aastane fashionista tahab seda järgi teha :) Hiljuti nii täpselt juhtuski - seega tänane celebrity style postitus on inspireeritud supermodelli Cara Delevingne'st, kelle stiil on Jasmine sõnul nii "temalik" :)

Suvi - see tähendab lühkareid ja plätusid ja päikeseprille. Sel suvel on aga eriti kuum teema - denimist traksidega lühikesed püksid ehk shorterallsid, mis lihtsalt peavad igal väikesel ja suurel tüdrukul kapis olema, nii ka minul :) Zara Kids kollektsioonist. Sest tõesti, soojal suvepäeval, pole midagi mugavamat kui just need - ei hõõru, ei pigista, pole palav.... Topiks seotud bandaana ja feodora kaabu muudavad väljanägemise lahedalt eriliseks :)

Go Cara! Go white shorteralls!

XOXO
Little Miss JasmineTodays outfit is inspired by one and only Cara Delevingne, who's style is so me. 
World is pretty obsessed with white overalls. Or should we call them shorteralls. Cara's look with these, caught my eye and I thought I'd give it a try ...
There's nothing more comfier than overall on a hot summer day. Just use your bandana as a bikini top and throw on a fedora  - your look is one of a kind.
It shows how easy it is for even 7 year old girl to try and look edgy as hell.

XOXO
Little Miss Jasmine
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar